O mnie

Robert Pisarski – fotografią pasjonuje się od 20 lat. Całą wiedzę i doświadczenie fotograficzne zdobył samodzielnie z aparatem w ręku.  Początkowo hobbystycznie koncentrował się na pejzażach, fotografii przyrody i reportażach. Pod koniec lat 90-tych nawiązał współpracę z Agencją Fotograficzną Bertoni z Warszawy realizując na zlecenie fotoreportaże i sesje ślubne, a także zapewniając obsługę fotograficzną innych imprez okolicznościowych (m.in. ceremonie Chrztu i Pierwszej Komunii Św.).

Od 2004 roku działa wyłącznie na własny rachunek realizując zlecenia w całej Polsce.

Przez lata pracy fotograficznej poszerzył swoją ofertę wychodząc poza ramy fotografii okolicznościowej.

Przez kilka lat swoje projekty realizował we własnym studio fotograficznym, jednak obecnie preferuje wykorzystywać sprzęt studyjny w naturalnych przestrzeniach.

Posiada doświadczenie w:

  • fotografii wnętrz
  • fotografii produktowej
  • fotografii reklamowej
  • sesjach portretowych biznesowych
  • i oczywiście fotoreportażu

Obecnie najchętniej angażuje się w projekty fotograficzne związane z fotografią wnętrz, w których stosuje różne techniki oświetlenia, aranżując światło zastane i sztuczne, aby najlepiej podkreślić, oddać, a jak trzeba to i wykreować, charakter przestrzeni.

Czas wolny najchętniej spędza aktywnie na rowerze, grając w koszykówkę, przemierzając górskie szlaki, czy uprawiając żeglarstwo lub windsurfing.

Fotografia to nadal jego pasja, choć czystym hobby pozostała fotografia krajobrazowa.

Zapraszam do współpracy – napisz lub zadzwoń.